Ach, co to był za bal !
Wydarzenia

5 lutego 2021 roku w naszej szkole miał miejsce bal karnawałowy, inaczej zwany przez dzieci- bal przebierańców. Dzieci oddziału przedszkolnego ,,5-latki” zachwycały swoimi strojami. Na bal przybyli: księżniczki, aniołki, piraci, strażacy oraz inne postaci z bajek. Nad całością czuwał lekarz Michał.

   Czytaj więcej    .. 
KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW
Wydarzenia

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja lubiana zwłaszcza przez dzieci.  Dostarcza im wielu przeżyć i radości. W tym roku dzieci przedszkolne i uczniowie klas I-III nie spotkali się na wspólnym balu. Świętowali i bawili się w swoich zespołach klasowych.  

   Czytaj więcej    .. 
Dzień Bezpiecznego Internetu
Wydarzenia

Dnia 9 lutego 2021 r. w naszej Szkole Podstawowej  im. ks. Anastazego Sadowskiego w Lisich Jamach obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. W Polsce obchodzony jest już piętnastokrotnie, a jego głównym celem jest inicjowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, a także zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocją pozytywnego wykorzystania internetu. 

Prezentacja

Obejrzyj prezentację pdf

JESTEM BEZPIECZNYM PIĘCIOLATKIEM
Wydarzenia

Rozumienie konieczności bezpiecznego poruszania się po oznaczonych przejściach dla pieszych, poznawanie zasad bezpiecznego przemieszczania się po drogach to cele, które w przedszkolu kształci się bardzo często. Dbając o naukę tych treści przedstawiając je w formie zabawy to zakres wiedzy, który najbardziej zapada w pamięci małym dzieciom.

Po powrocie po feriach zimowych, przypomnieliśmy sobie zasady poruszania się po drodze.  

   Czytaj więcej    .. 
PRACA SZKOŁY OD 1 LUTEGO 2021 r.
Informacje

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Anastazego Sadowskiego w Lisich Jamach informuje, iż od 1 lutego 2021 r.:

  • oddziały przedszkolne oraz klasy I - III - nadal przychodzą do szkoły zgodnie z planem,
  • klasy IV - VIII - nadal nie przychodzą do szkoły i pracują zdalnie.

Więcej informacji na stronie:

KLIKNIJ

Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022
Informacje

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!


Minister Edukacji i Nauki ogłosił terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

Ustalony harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany jest do zmienionego harmonogramu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

Szczegółowe informacje na stronie: 

www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/terminy-rekrutacji-do-szkol 

Uroki zimy
Wydarzenia

W tym roku zima zaskakuje nas piękną, śnieżną i mroźną pogodą. Dzięki temu dzieci mogą korzystać z uroków tej pory roku, pobawić się na śniegu i spędzić miło czas na świeżym powietrzu. 

   Czytaj więcej    .. 
Nasi mali przyjaciele
Wydarzenia

Po powrocie do przedszkola wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego ,,5 latków” sukcesywnie zajęły się dokarmianiem ptaków. Sumiennie wykonują polecenie w myśl słów piosenki, którą śpiewają w trakcie zajęć.

Dajcie ptaszkom ziarnek i okruszków chleba,

Gdy na dworze zimno, ptaszkom pomóc trzeba.

   Czytaj więcej    .. 

Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019