Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka
Wydarzenia

20 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Data ta upamiętnia podpisanie najważniejszego dokumentu gwarantującego prawa wszystkim dzieciom – Konwencji o prawach dziecka. 

   Czytaj więcej    .. 
IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ
Informacje

Zapraszamy do kolejnej edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. 

   Czytaj więcej    .. 
Informacja Kierownika GOPS w Sierakowicach
Informacje

Informacja Kierownika GOPS w Sierakowicach w sprawie realizacji rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu" w okresie od stycznia 2021 r. do czerwca 2021 r. 

SERCE OD SERCA DLA SERCA
Informacje

Od kilku lat nasza szkoła prowadzi akcję zbiórki nakrętek, które przekazujemy na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnego Kuby Jankowskiego.

Kuba urodził się z przepukliną oponowo – rdzeniową. Po ponad 10 – letniej intensywnej rehabilitacji jeździ na rowerze rehabilitacyjnym, a w protezach przy pomocy kul próbuje nauki chodzenia. 

   Czytaj więcej    .. 
Nauka zdalna
Informacje

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Anastazego Sadowskiego w Lisich Jamach informuje, iż w związku z decyzją Premiera Rzeczypospolitej Polskiej i Ministra Edukacji i Nauki, nauczanie zdalne dla uczniów klas I - VIII zostaje przedłużone do 3 stycznia 2021 r. 

 Oddziały przedszkolne funkcjonują bez zmian.

Kaszubskie Dyktando
Konkursy

W tym roku odbyła się XIX edycja Kaszëbsczégò Diktanda „Piszã pò kaszëbskù - Królewiónka w pałacu”. W Dyktandzie wzięło udział łącznie we wszystkich kategoriach 213 uczestników, w tym 5 z naszej szkoły. Najlepiej poradziła sobie KINGA POBŁOCKA, uczennica kl. IV, zdobywając II MIEJSCE w kategorii kl. IV-VI.

   Czytaj więcej    .. 
Dzień Pluszowego Misia
Wydarzenia

25 listopada 2020 roku, dzieci oddziały przedszkolnego ,,5-latki” obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci zgodnie stwierdziły iż miś jest królem wszystkich pluszaków. Z oczkami jak czarne kryształki, z uśmiechem serdecznego Przyjaciela, zawsze gotowy do przytulenia i pocieszenia w chwilach smutku.

   Czytaj więcej    .. 
Moja ulubiona postać z bajki
Konkursy

Gminny Konkurs Plastyczny organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1        w Sierakowicach pt. „Moja ulubiona postać z bajki” z sukcesami naszych uczniów!

   Czytaj więcej    .. 

Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019